بهترین مشاور

صنایع دارویی

صنایع بهداشتی

صنایع غذایی

فارمد سریر

فارمد یک شرکت انحصاری بین المللی شناخته شده است که محل آن در تهران-ایران است. ما در ارائه طیف گسترده ای از خدمات مشاوره ای صنعت خاص به بسیاری از شرکتهای معتبر بین المللی و همچنین شرکت های ایرانی متمرکز شده ایم.

چرا ما را انتخاب کنید؟

ما طیف گسترده ای از خدمات و راه حل های مشاوره ای را برای سازمان های فعال در صنایع مختلف ارائه می دهیم و به هر طریقی به مشتریان خود متعهد هستیم و لذا ارائه خدمات گسترده ای را برای برآورده ساختن نیازهای روزافزون خود داریم.

دیدگاه ما

هدف فارمد ارائه بهترین خدمات در زمینه مشاوره است. همراه با شرکای بلند مدت بین المللی آن؛ فارمد قادر به پاسخگویی به خواسته های روزانه مشتریان خود است. از بالاترین فن آوری خط ماشین آلات و تکنولوژی و خدمات مربوط به مواد اولیه با کیفیت بالاتر و دانش همراه آن.

تعهد ما

فارمد موقعیت خوبی برای ارائه ارزش واقعی به مشتریان خود و فراتر از انتظاراتشان را دارد.

ما منتظر بحث در مورد نیازهای مشاوره شما هستیم

فارمد ترکیبی غنی از مردم و دانش را برای ارائه خدمات خود به ارمغان می آورد. ما قادر به ارائه گستره وسیعی از منابع و منابع انسانی برای رسیدگی به مهم ترین نیازهای صنعت امروز است.

فارمد قادر است از طریق تامین کننده گان قوی خود، با مشتریان خود در صنایع مختلف مشورت کند. اگر شما در ارائه خدمات ما به دنبال چیزی بودید که آن را یافت نکردید , نامید نشوید ما اغلب مشغول ارائه راه حل برای مشتریان خود هستیم. ما خدمات زیر را به صنایع ارائه می دهیم:

Console Activity

صنایع توتون و تنباکو

ما نمایندگی منحصر به فرد شرکای برخی از بازارهای جهان را به عنوان تامین کنندگان فناوری، مواد اولیه و همچنین خدمات فنی و مشاوره ای برای صنایع توتون و تنباکو اختصاص داده ایم.
Console Activity

صنایع غذایی

Console Activity

صنایع دارویی

ما نمایندگی انحصاری تولید کنندگانی از چندین شرکت برتر جهان در زمینه مواد اولیه در صنایع دارویی هستیم.
Console Activity

صنایع بهداشتی

توضیحات خدمات مشاوره ما

1

با ما تماس بگیرید

2

راهنمایی شما

3

شرکای تجاری بلند مدت

دفتر مرکزی ما

آدرس دفتر